TOP 5 pomysłów na tematyczne imprezy integracyjne

TOP 5 pomysłów na tematyczne imprezy integracyjne

Decyzja o zorganizowaniu tematycznej imprezy integracyjnej to przedsięwzięcie, które wymaga przemyślenia i odpowiedniej organizacji. Warto zadbać o każdy detal, bo tylko wtedy wszyscy goście będą zadowoleni i z radością będą wspominać ten wypad. Poznaj 5 najlepszych pomysłów, dzięki którym impreza firmowa przypadnie do gustu każdemu pracownikowi

Tuning samochodów — odpicowanie malucha

Jest to doskonałe połączenie zabawy i kreatywności. Celem imprezy jest stworzenie najszybszej i najbardziej zjawiskowej „bryki w mieście”. W takim fiacie 126p można przerobić dokładnie wszystko oraz sprawić, że będzie on wyglądał atrakcyjniej oraz był szybszy od pojazdu rywali. Oczywiście model ten jest przykładowym i można postawić na inne auta, które już nie nadają się do jazdy. Przecież każdy samochód można nieco upiększyć, nim trafi on na złom. Kulminacyjnym punktem takiej imprezy będzie wyścig nietuzinkowo przerobionych maszyn. Taka tematyka zabawy to doskonały pomysł dla tych, co lubią auta i nie tylko — sprawi radość każdemu, kto lubi majsterkować i odnawiać stare rzeczy.

Rywalizacja sportowa w formie małej olimpiady firmowej

Kolejna sugestia, która może posłużyć za motyw przewodni imprezy pracowniczej to rywalizacja sportowa. Najlepszej sprawdzają się zabawne, niestandardowe konkurencje, które nie wymagają super sprawności fizycznej i w trakcie których współpracownicy będą mogli sprawdzić swoje umiejętności w wielu różnych obszarach. Z racji, iż każda aktywność wymaga zużycia sporej dawki energii, warto za wczasy poszukać w wyszukiwarce Google dobrego cateringu. W związku z różnymi imprezami w ostatnich latach na popularności zyskały frazy jak np. „catering Łódź„, czy „Poznań jedzenie na wynos”.

Warsztaty kulinarne — samodzielne przygotowywanie posiłków

Pozostając w klimacie jedzenia, inna ciekawą propozycją są warsztaty kulinarne. Nauka gotowania z odrobiną dowcipu, to coś, co dostarczy ogromną dawkę śmiechu. Świetnie sprawdza się nawiązanie do popularnego tv show – Masterchef. Uczestnicy w grupach pod przewodnictwem profesjonalnych kucharzy mają za zadanie przygotować jak najlepsze danie, które na koniec komisja oceni i wybierze najlepsze.

Śmiech na pierwszym planie — warsztaty improwizacji kabaretowej

Ten sposób na tematyczną imprezę integracyjną można opisać jednym słowem – „śmiech”. To dlatego, że na takiej zabawie z pewnością go nie braknie. Improwizacja kabaretowa polega na tym, iż aktorzy na scenie odgrywają komediowe role na podstawie propozycji, jaką zasugeruje publiczność. Podczas warsztatów uczestnicy wzbogacą swój warsztat pracy o nowe umiejętności, takie jak szybkie reagowanie na nowe sytuacje czy łatwość do przełamywania barier.

Warsztaty fotograficzne — tworzenie wyjątkowego kalendarza firmowego

Warsztaty fotograficzne to doskonała opcja na pracę zespołową, której rezultat wszyscy pracownicy będą podziwiać przez kolejne dwanaście miesięcy. Aby efekt całodziennej pracy był wyjątkowy, istotne jest zatrudnienie profesjonalnego fotografa oraz dostarczenie uczestnikom wielu ciekawych gadżetów i przebrań.